Gamintojai

Naujienlaiškis

Reklama
Reklama

Канал RSS

Nėra RSS kanalų
 
 

Malonu, kad apsilankėte!

www.my-kidstyle.com tai vaikiškų prekių parduotuvė internete. Mūsų elektroninė parduotuvė prekiauja drabužiais kūdikiams ir drabužiais vaikams iki 12 metų. Visi mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodami vaikiški drabužiai bei kitos prekės skirtos kūdikiams ir vaikams yra ypač aukštos kokybės, gerai žinomų prekinių ženklų.  Asortimente : Disney, Adams, Minoti, Next, Matalan, Cherokee, M&Co, Marks&spencer, MiniModa, George, Old Navy, TU, Early Days ir kt. Visi drabužiai yra nauji, tačiau dalis jų su nukirptomis arba perbrauktomis etiketėmis. Tokie drabužiai pažymėti EX ženklu . Pvz. EX Next palaidinė

 Taip pat pas mus rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir pamėgtų prekinių ženklų Avent, MUNCHKIN, Toomee Tippee ir kt. kūdikio priežiūros priemonių. O tai: buteliukai naujagimiams, pientraukiai, indeliai pienui saugoti, maišeliai motinos pienui šaldyti, šepetėliai buteliukams plauti ir kt. Šiuo metu parduotuvę gausiai papildėme Lietuvoje pagamintais drabužiais vaikams. Tai madingos haremo kelnės, kombinezonai, madingos kepurės su movais, golfukai ir kt.

 Pirkėjų patogumui prekės suskirstytos pagal kategorijas: pagal vaikų amžiaus kategorijas, bei pagal drabužio tipą. Tam, kad būtų lengviau apsispręsti po nuotrauka rasite drabužio išmatavimus ir aprašymą. ( jei matmenų nerasite parašykite el. paštu info@my-kidstyle.com užklausimą , mes Jums patikusį drabužėlį išmatuosime ir atrašysime)

Tikime, kad įvertinsite mūsų siūlomų prekių kokybę ir nenusivils kainomis bei aptarnavimu!

 


PagrindinisPagrindinis


 
 

Krepšelis  

(tuščia)

Prisijungti

Naujos prekės

Nėra naujų prekių