Gamintojai

Naujienlaiškis

Reklama
Reklama

Канал RSS

Nėra RSS kanalų
 
 

1. Išsirinkite reikiamą prekę

Naršydami prekių grupių medį susiraskite reikiamą prekę. Prekės aprašymo puslapyje esančiame laukelyje "kiekis" įrašykite reikiamą prekės kiekį ir paspauskite "Į krepšelį". Prekė atsiras krepšelyje viršuje dešinėje. Kol nepatvirtinsite užsakymo, bet kada galėsite išimti prekę iš krepšelio. Tęskite prekių paiešką, kol į krepšelį sukrausite visas jums reikalingas prekes.

2. Patvirtinkite užsakymą

Krepšelio kortelėje paspauskite mygtuką "Pirkti". Jei dar neteko pirkti my-kidstyle.com elektroninėje parduotuvėje, užsiregistruokite (reikės įvesti vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefono numerį ir adresą, kuriuo bus pristatytos prekės). Jei jau esate užsiregistravę, prisijunkite ir sistema atsimins visą jūsų anksčiau įvestą informaciją.Būtinai įsitikinkite, kad įvestas teisingas adresas ir telefono numeris, kuriuo galėtume su jumis susisiekti.

Dėmesio. Prekės sudėtos į krepšelį, bet nepatvirtintos, laikomos neužsakytomis ir bet kada gali būti parduotos kitam pirkėjui.

3. Apmokėkite

Po užsakymo patvirtinimo paskutiniame žingsnyje atsiras rekvizitai ir visa reikalinga informacija pavedimui atlikti, taip pat visa informacija bus išsųsta į Jūsų elektroninį paštą. Atsiskaitymui už prekes yra skirtos 48 val. Neatsiskaičius per 48 val. užsakymas atšaukiamas. Šiuo metu atsiskaitymas už prekes galimas pavedimu į banko sąskaitą.

Banko rekvizitai:

Gavėjas Ingrida Kašinienė

Sqskaita LT337300010145909966 (Swedbank)

 

LINKIME MALONAUS APSIPIRKIMO !


PagrindinisPagrindinis


 
 

Krepšelis  

(tuščia)

Prisijungti

Naujos prekės

Nėra naujų prekių