Gamintojai

Naujienlaiškis

Reklama
Reklama

Канал RSS

Nėra RSS kanalų
 
 

1.Bendrosios nuostastos

1.1. Šios sąlygos ir taisyklės yra teisinis dokumentas, kuris nustato pirkėjo ir pardavėjo pareigas, teises bei atsakomybę vykdant pirkimo-pardavimo sandorius internetinėje parduotuvėje my-kidstyle.com

1.2. Kad su šiomis sąlygomis pirkėjas susipažino ir su jomis sutinka, laikoma, kai prekių užsakymo metu pirkėjas paspaudžia užsakymo patvirtinimo mygtuką "Patvirtinu užsakymą".

2.Kas pardavėjas?

2.1 Internetinės parduotuvės veikla vykdoma individualios veiklos pagrindu. Individuali veikla įregistruota Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Registracijos Nr 114956

3. Kokios yra pardavėjo teisės, pareigos bei atsakomybė?

3.1. Pardavėjas įsipareigoja 1-5 darbo dienų laikotarpyje (po apmokėjimo ) pirkėjui pristatyti jo užsakytą prekę . Už prekių pristatymo vėlavimą dėl pašto ar kurjerio kaltės, pardavėjas neatsako. Jeigu dėl objektyvių priežaščių prekės pristatymas viršyja nurodytą terminą, pardavėjas privalo apie tai informuoti pirkėją ir jam nesutikus su ilgesniu pristatymo terminu, užsakymą atšaukti.

3.2. Pardavėjas turi teisę atšaukti užsakymą, jeigu pirkėjas pasirenka atsiskaitymą bankiniu pavedimu ir mokėjimo neatlieka per 48 val. nuo užsakymo patvirtinimo.

3.3. Pardavėjas įsipareigoja neatsklesiti pirkėjo duomenų trečiosioms šalims. Pirkėjo duomenys naudojami tik tiek, kiek tai reikalinga pilnam užsakymo įvykdymui. Su pirkėjo sutikimu, pateiktus duomenis pardavėjas gali naudoti informacijos teikimui apie internetinės parduotuvės my-kidstyle.com vykdomas akcijas ir asmeninius pasiūlymus pirkėjams.

4. Kokios yra pirkėjo teisės, pareigos bei atsakomybė?

4.1. Pirkėjas įsipareigoja pateikti teisingą informaciją, kuri reikalinga užsakymui iš internetinės parduotuvės my-kidstyle.com atlikti.

4.2. Pirkėjas įsipareigoja atsiskaityti už prekes per 48 val., jeigu pasirenka mokėjimą pavedimu. Neatsiskaičius per 48 val. užsakymas anuliuojamas.

4.3. Turi teisę grąžinti prekes ne vėliau kaip per 7 dienas nuo jų gavimo. Prekės ir jų pakuotės privalo būti nepažeistos. Grąžinamų prekių siuntimo išlaidas sumoka pirkėjas. Pinigų grąžinimas už grąžintas prekes atliekamas tik bankiniu pavedimu.

5. Baigiamosios nuostatos

5.1. Visi nesutarimai tarp pardavėjo ir pirkėjo dėl šių taisyklių ir sąlygų vykdymo sprendžiami derybų būdu. Nepriėjus abiems pusėms tinkamo sprendimo ginčai sprendžiami LR įstatymų numatyta tvarka.


PagrindinisPagrindinis


 
 

Krepšelis  

(tuščia)

Prisijungti

Naujos prekės

Nėra naujų prekių