Gamintojai

Naujienlaiškis

Reklama
Reklama

Канал RSS

Nėra RSS kanalų
 
 

Pristatymas

Gavus apmokėjimą , prekės pristatomos 1-5 darbo dienų laikotarpyje. (Valstybinės šventės ir perkeltos darbo dienos nėra laikomos darbo dienomis. Dėl bankų ar kitų atsiskaitymo partnerių vėlavimų atlikti mokėjimo pavedimus įmonė neatsako)

Pasirinkus - " Pistatymas į pašto skyrių " pristatymas užtrunka 2-3 darbo dienas. Taikomas 2 eu.  pristatymo mokestis. Prekes atsiimti galėsite Jūsų nurodytame pašto skyriuje. Būtina su savimi turėti asmens dokumentą.

Pasirinkus - " Pistatymas per Lietuvos pašto kurjerius " pristatymas užtrunka 1-2 darbo dienas. Šiuo atveju prekės Jums bus pristatytos tiesiai į namus kurjeris iš anksto suderins su Jumis pristatymo laiką. (šiuo metu ši paslauga neteikiama) 

Prekių grąžinimas

Atsiradus būtinybei grąžinti prekę, tai būtina atlikti per 7 darbo dienas, jei nėra atskiro susitarimo su pardavėju.

Prekes grąžinant nesant pardavėjo kaltės, už pinigų grąžinimą į banko sąskaitą taikomas administravimo mokestis dėl banko išlaidų, kuris minusuojamas iš pirkėjui grąžinamos sumos. Prekių grąžinimą apmoka pirkėjas.

Prekes galima grąžinti jei nebuvo dėvimos, avimos ar kitaip naudojamos, nebuvo sugadintos, neprarado prekinės išvaizdos, nebuvo nuimtos etiketės. Prieš išsiunčiant grąžinamą prekę, būtina susisiekti su my-kidstyle.com administratore.


PagrindinisPagrindinis


 
 

Krepšelis  

(tuščia)

Prisijungti

Naujos prekės

Nėra naujų prekių